Lista wpisów:

Konkursy

Wyniki konkursu Pinspire!

Wyniki konkursu Pinspire!

Wiem, że wielu z Was czeka na wyniki konkursu „Inspirujące Piękno Natury”, który organizowałam z portalem Pinspire. Wasze kolekcje były niezwykle inspirujące! Podobało mi się to, że były różne interpretacje tego tematu.

Konkurs „Inspirujące Piękno Naury” z Pinspire!

Konkurs "Inspirujące Piękno Naury" z Pinspire!

Dzisiaj Nasze święto! Mam nadzieję, że każda z Was spędza je w miłej atmosferze. Ja dzisiaj obdarowałam już niektóre z Was bonami na zabiegi kosmetyczne i obiecałam przy tym ogólnopolski konkurs, z bonami zakupowymi do wygrania! Jak obiecałam, tak tez robię!

Konkurs, który z okazji Dnia Kobiet rusza na mojej stronie, współorganiozwany jest z portalem Pinspire.pl.

Wyniki konkursu na wiosenny wierszyk

Wyniki konkursu na wiosenny wierszyk

Witajcie!
Dziś mamy Dzień Kobiet i tak, jak Wam obiecałam, mam dla Was kilka niespodzianek!
Przede wszystkim, ogłoszę Zwycięzcę konkursu na wiosenny wierszyk, zorganizowanego ze Studio Piękna w Krakowie. Dodatkowo rozdam Wam kilka nagród specjalnych!

Kwas glikolowy + konkurs na wiosenny wierszyk

Kwas glikolowy + konkurs na wiosenny wierszyk

W dzisiejszym „odcinku” naszej serii „Kosmetyka bez ściemy”, przyjrzymy się bliżej tematowi złuszczania skóry kwasem glikolowym. Jak zwykle, nadzór merytoryczny nad tekstem sprawuje Pani kosmetolog Anna Dymkowska.

Jak już wspominałam tydzień temu, w artykule o gabinetowym oczyszczaniu skóry, glikol to najmocniejszy ze stosowanych w kosmetyce kwasów.

Nim przejdziemy do szczegółowego opisu zabiegu, poznajmy ten kwas troszkę bliżej.

Wyniki konkursu „Daydream”!

Kochani!

Aż mi się nie chce wierzyć, że czas tak szybko leci! Konkurs Daydream minął błyskawicznie! Jak zwykle nie zawiedliście i zgłoszeń do konkursu było bardzo dużo! Cieszę się, że lubicie się ze mną bawić i robicie tak piękne prace konkursowe! Wiem, że interesują Was laureaci, ale naprawdę, proszę Was – przeczytajcie to, co chcę Wam przekazać! Uwielbiam organizować dla Was zabawy, ale szczerze nie znoszę wyłaniać zwycięzców. Mam bowiem świadomość, ze uszczęśliwię tym tylko 4 osoby (w przypadku konkursu Daydream), a wszyscy pozostali uczestnicy będą zawiedzeni. Dlatego zawsze zwlekam, miotam się i konsultuję 10000 razy z najbliższymi. Wierzcie mi, że nie jest łatwo wskazać laureatów, bo Wasze prace są naprawdę piękne!