Jak zmienić makijaż dzienny w wieczorowy? Przemiana w 5 minut!

Jak zmienić makijaż dzienny w wieczorowy? Przemiana w 5 minut!

Jak szybko zmienić makijaż dzienny w wieczorowy? To proste! Wystarczy kilka kosmetyków i 5 minut czasu! Zobacz video jak to zrobić już dziś!

Około miesiąca temu otrzymałam od Rossmanna propozycję wykonania wideo i zdjęć do wrześniowego wydania magazynu Skarb. Wspólnie uznaliśmy, że świetnym pomysłem byłoby wykonanie makijażu „2w1”, który w łatwy sposób można zmienić z dziennego na wieczorowy.

Po letnim rozleniwieniu i powrocie do pracy, szkoły, czy na studia, ciężko jest zrezygnować ze spotkań z przyjaciółmi. Z drugiej strony, na wszystko zaczyna brakować nam czasu. Ostatnią rzeczą, na którą chce się go tracić jest spędzanie godziny przed lustrem, by się pomalować. Poniższe video i tutorial krok po kroku pokażą Wam „drogę na skróty” – wystarczy 5 minut! 🙂

Możecie też udać się do Rossmann’a i wziąć wrześniowy Skarb dla siebie – „instrukcję” szybkiej zmiany makijażu dziennego w wieczorowy będziecie zawsze mieć pod ręką!

Wersję elektroniczną znajdziecie tutaj – Rossmann Skarb – e-wydanie wrzesień 2015

Untitleaad-1

Video krok po kroku

Makijaż dzienny krok po kroku

Makijaż wieczorowy krok po kroku

Porównanie makijażu dziennego i wieczorowego

Mam nadzieję, ze powyższe wskazówki pomogą Wam szybkiej zamianie makijażu dziennego na wieczorowy.

Jak widzicie, wcale nie jest to trudne – wystarczy chwila czasu i chęci. Poniżej kilka dodatkowych uwag, jeśli chodzi o wykonywanie makijażu dziennego i wieczorowego:

  • Jeśli wykonujesz makijaż dzienny i wiesz, że po południu będziesz go zmieniać w wieczorowy, zadbaj o dobrą bazę pod podkład. Nałóż ją już w wersji dziennej makijażu – dzięki temu kosmetyki znacznie dłużej utrzymają się na Twojej skórze!
  • Zmiana makijażu dziennego na wieczorowy wygląda najlepiej, jeśli bazujesz na tych samych kolorach. Wersja na wieczór to po prostu mocniejsza kolorystycznie opcja, z zachowaniem podobnych, bądź tych samych odcieni, co wcześniej.
  • Jeśli w ciągu dnia Twoja skóra zacznie się „błyszczeć”, nie nakładaj na nią bezpośrednio pudru. Użyj chusteczki higienicznej, odciśnij nadmiar sebum i dopiero później nałóż puder.
  • Ciemna linia wodna nie każdemu pasuje, dlatego jeśli Twoje oczy są małe, bądź masz jasną karnację, postaraj się pomalować ciemną kredką tylko zewnętrzny kącik dolnej powieki. Czarna kredka na linii wodnej jest nieodłącznym elementem makijażu typu smoky i świetnie sprawdza się przy „kocim oku”. Nie wszystkie oczy wyglądają jednak dobrze w takiej opcji – dlatego poćwicz malowanie dolnej powieki, by wybrać takie cieniowanie, które Ci pasuje.
  • Aby zwiększyć widoczność rzęs w wieczorowej wersji makijażu, możesz je delikatnie pomalować tuszem, nie zmywając poprzedniej, dziennej warstwy. Należy jednak bardzo uważać, aby nie posklejać rzęs! Osobiście wolę zamiast powtórnego malowania rzęs, dokleić sztuczne kępki – wygląda to znacznie lepiej, wymaga jednak nieco więcej czasu i wprawy. Jeśli użyje się tuszu do rzęs dobrej jakości, nałożenie kolejnej, wieczorowej warstwy nie powinno stanowić problemu.

Na koniec szybkie info: w najbliższym czasie w Rossmannie będzie obniżka cen na cienie Maybelline Color Tattoo, jeśli więc czytałyście moją recenzję ich nowych matowych kolorów i Wam się spodobały, teraz jest dobry moment na zakupy! :*

Korzystajac z okazji zapraszam Was tez na moja druga strone z makijazowymi metamorfozami www.wizaz.pro

Dajcie znać jak Wy radzicie sobie ze zmianą makijażu dziennego w wieczorowy! :*

Lista użytych kosmetyków:

Przydatny wpis? Niech inni się o nim dowiedzą! :)
Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone

Nagrody za komentarze na Wizaż Online!

co ty o tym myślisz?

Napisz swój komentarz! :)