Wyniki konkursu Pinspire!

Wyniki konkursu Pinspire!

Witajcie!

Wiem, że wielu z Was czeka na wyniki konkursu „Inspirujące Piękno Natury”, który organizowałam z portalem Pinspire. Wasze kolekcje były niezwykle inspirujące! Podobało mi się to, że były różne interpretacje tego tematu.

Niektórzy tworzyli kolekcję z pięknych widoków, inni ze zwierząt, jeszcze inni z roślin. Były też osoby, które wrzucały fotki makijaży, bądź wystroju wnętrz! Przyznam Wam się, że wybór laureatów był dla mnie niezwykle trudny, bo pięknych kolekcji było zdecydowanie więcej, niż dwie. Ale tylko dwie są nagrody, dlatego tez poprosiłam Męża mego, by mi pomógł w wyborze. I tak, jedną kolekcję wybrałam ja, a drugą Kosma.

 

Oto Laureaci (po bardzo burzliwej dyskusji):

  1. Osoba, której kolekcję wybrałam ja, to Panna Kasia. Link do kolekcji – klik!  Dlaczego? Przede wszystkim, przy przeglądaniu kolekcji Kasi, miałam okazję oglądać piękne fotografie przyrody, takie odrealnione i niezwykle inspirujące! Okazało się, że wiele z nich wykonała polska fotografka – Magda Wasiczek. Dowiedziałam się tego, podążając za linkami do źródła zdjęć, które Kasia podpięła. Doskonale więc sprawdziła się idea Pinspire, polegająca na przepinaniu zdjęć, z zachowaniem ich oryginalnego źródła. Dziękuję Ci Kasiu!

    Kolekcja Kasi na Pinspire

  2. Osoba, którą wybrał Kosma to Kamila Jasinska. Link do kolekcji – klik!Dlaczego? Ponieważ, jak powiedział „urzekł go pomysł skupienia się na fakturach i wzorach, które tworzy z matematyczną precyzją natura”.  Ponadto, bardzo spodobały się mojemu Mężowi opisy pinów.

    Kolekcja Kamili na Pinspire

 

Gratuluję Wam kochane i czekam na Wasze maile z informacją, do jakiego sklepu chcecie bon! Mój mail: konkurs@wizazonline.pl W tytule napiszcie prosze „Pinspire – bon zakupowy”.

Oczywiście to nie są jedyne kolekcje, które się nam podobały. Chciałabym wyróżnić jeszcze kilka, niestety już bez nagród:

  1. Piękna kwiatowa kolekcja
  2. Makijaż w kolorach tęczy
  3. Piękne widoki i wyczerpujące opisy

Dziękuję Wam Kochani za udział! Dziękuję też Pinspire za sponsoring nagród! Mam nadzieję, że polubiliście tę formę gromadzenia inspiracji z internetu, bo ja tak! Buziaki! :*

Przydatny wpis? Niech inni się o nim dowiedzą! :)
Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone

Nagrody za komentarze na Wizaż Online!

co ty o tym myślisz?

Napisz swój komentarz! :)