Szybki i prosty makijaż wieczorowy

Szybki i prosty makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy nie musi być ani praco-, ani czasochłonny. Przedstawiam Wam sprawdzone, proste metody, jak podkreślić oko na wieczór.

Zanim jednak przejdę do opisu krok po kroku, wtrącę nieco „prywaty” 🙂 Bardzo długo nie było nowych wpisów, ponieważ w moim życiu nastąpiły kolosalne zmiany i ciężko było mi to wszystko ogarnąć. Bardzo jednak tęskniłam do pisania na blogu, bo od zawsze było to moją pasją. Pewne sprawy ciężko jest poukładać samemu, zwłaszcza, gdy obowiązki wymagają od człowieka ciągłej gotowości do działania, a jest on już skrajnie zmęczony. Myślę, że wsparcie, które dostałam w tym okresie od najbliższych pozwoliło mi to wszystko przetrwać i wrócić do „formy”. Szczególnie dziękuję Pani Dorocie, która, mimo że jest dla mnie praktycznie obcą osobą, bardzo, bardzo zachęcała mnie, bym wróciła do pisania. Jestem więc i ten makijaż dedykuję właśnie Pani 🙂

Jak więc wykonać szybki i efektowny makijaż wieczorowy? Oto gotowy przepis!

Prezentowany powyżej makijaż pasuje do każdego typu oka i każdego koloru tęczówki.

Oczywiście po wykonaniu makijażu oka warto wykonturować twarz, nałożyć nieco różu i pomalować usta. Ale dobór pomadki zostawiam Wam – niektóre Panie wolą szminki w kolorze nude, a inne uznają tylko czerwień.

Zachęcam do eksperymentowania!

Przydatny wpis? Niech inni się o nim dowiedzą! :)
Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone

Nagrody za komentarze na Wizaż Online!

co ty o tym myślisz?

Napisz swój komentarz! :)