Nowa odsłona Wizaż Online!

Nowa odsłona Wizaż Online!

Z niekłamaną satysfakcją przedstawiam Wam Kochani nową wersję stron www.wizazonline.pl!

Długo zbierałam pomysły i koncepcje, by w końcu złożyć je w całość i stworzyć stronę która odzwierciedli moje preferencje co do estetyki i ram dla treści, które tutaj wrzucam.

Odkąd zaczęłam prowadzić bloga dużo się zmieniło. Przede wszystkim nauczyłam się obsługi kategorii i tagów, czego totalnie wcześniej nie kumałam 😉 Oczywiście nadal jest dużo niedociągnięć i moja strona nie wygląda w 100% tak, jak sobie wymarzyłam, ale jest coraz bliższa mojemu ideałowi.

Nie było mi łatwo rozstawać się ze starym layoutem bo doskonale pamiętam jak się z niego cieszyłam, gdy prawie 2 lata temu wszystko ustawiałam. Ale cóż… czasy się zmieniają, technologia idzie do przodu, więc trzeba było się zdecydować na coś nowego.

Nowy layout ma kilka udogodnień, opiszę je Wam dokładnie w przyszłości. Szczególnie dumna jestem z tła, które sama robiłam 🙂 Nawiązuje ono troszkę do chaosu w damskiej torebce a dodatkowo wiszące na linkach kosmetyki nawiązują do nazwy wizaż online 😀

Starałam się przede wszystkim bardziej przemyśleć układ menu, abyście mogli wygodnie przeglądać wpisy.

Niestety na razie jeszcze nie wszystkie zakładki działają tak, jak powinny, ale to kwestia paru najbliższych dni, kiedy „przetaguję” wpisy. Jeśli szukacie jakiegoś konkretnego artykułu, polecam skorzystanie z wyszukiwarki na czarnym pasku u góry strony.

Dodatkowo, obok każdego tytułu posta są malutkie strzałki, dzięki którym możecie przewijać posty między sobą.

Gdy przeglądacie „Aktualności”, widoczne są wszystkie moje wpisy, a na dole widać numerowane strony, co mam nadzieję również ułatwi nawigację! 🙂

 

 

Mam nadzieję, że ta wersja przypadnie Wam do gustu, będę Wam bardzo wdzięczna za każdą uwagę, pomysł, czy sugestię! :*

Dajcie znać w komentarzach, co myślicie. Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii! 🙂

 

Przydatny wpis? Niech inni się o nim dowiedzą! :)
Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone

Nagrody za komentarze na Wizaż Online!

co ty o tym myślisz?

Napisz swój komentarz! :)