Mocny makijaż ślubny krok po kroku

Mocny makijaż ślubny krok po kroku

W makijażu ślubnym liczy się trwałość i elegancja! Zobacz jak krok po kroku wykonać idealny makijaż ślubny!

Oprócz pięknej sukni ślubnej, w Tym Wielkim Dniu liczy się też odpowiednie uczesanie oraz makijaż. Ten ostatni powinien być odpowiednio dobrany do karnacji Panny Młodej, nie może być ani za jasny, ani za ciemny.

Ważne jest także, by cieniowanie we właściwy sposób podkreślało kształt oka – makijażyści dążą zazwyczaj do osiągnięcia kształtu przypominającego migdał.

Linia rzęs zawsze powinna być pomalowana, choćby cieniutką kreseczką. Niekoniecznie musimy wyciągać grubą, wyraźną linię, ale ważne jest optyczne zagęszczenie rzęs, które osiągniemy poprzez nałożenie czarnego kosmetyku tuż przy ich nasadzie.

Warto pamiętać, że o ile na co dzień nie zawsze stosuje się bazę pod cienie, o tyle w dniu ślubu nie można jej pominąć. Dzięki temu cienie zachowają swoją intensywność przez długie godziny i nie będą się rolować w zagięciu powieki.

Prezentowany poniżej makijaż jest dość uniwersalny, ponieważ pasuje do każdego koloru oczu, a sposób cieniowania odrobinę „podnosi” zewnętrzny obszar oka, nadając mu uwodzicielskiego kształtu.

makijaz-slubny-wizazonline10 makijaz-slubny-wizazonline12 Do wykonania tego makijażu używałam kosmetyków włoskiej firmy Kent’s. Ostatnio dość często po nie sięgam, wykonując profesjonalne makijaże okolicznościowe. Poniżej lista użytych produktów, wraz z linkami do nich:

     Użyte kosmetyki.

Użyte kosmetyki.

Jeśli chcecie poznać moje triki w makijażu ślubnym, zapraszam do wpisu:

Makijaż Ślubny – porady (moje tips & tricks)

Co sądzicie o takim wyrazistym makijażu ślubnym? Skusicie się? 🙂
Przydatny wpis? Niech inni się o nim dowiedzą! :)
Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone

Nagrody za komentarze na Wizaż Online!

co ty o tym myślisz?

Napisz swój komentarz! :)