Manicure z ćwiekami – nail studs

Manicure z ćwiekami - nail studs

Manicure z ćwiekami to jedno z popularniejszych zdobień na paznokciach, jeśli chodzi o dopełnienie rockowego look’u! Jeśli więc wybieracie się na jakiś koncert, koniecznie wypróbujcie tę propozycję!

Koniec lata sprzyja koncertom plenerowym. Jeśli wybieracie się na jakiś event, podczas którego przewidziane jest cięższe granie, warto ubrać się stosownie do sytuacji 🙂 Oprócz skórzanej ramoneski, czy glanów (których noszenia podczas letnich upałów osobiście „nie wyznaję”) nieodłącznym elementem rockowego look’u są paznokcie w stylu Grunge.

IMG_8747-as-Smart-Object-1

Jednym z typowych akcesoriów używanych do tego typu zdobień są ćwieki, które bez problemu można nabyć przez internet, np. na Allegro. Mamy do wyboru całą masę wzorów i wielkości, od kwadratów, prostokątów, czy kółek, po łezki bądź gwiazdki. Najpopularniejsza kolorystyka to złoto i srebro, choć zdarzają się też ćwieki czarne, białe, czy kolorowe.

IMG_3292-as-Smart-Object-1

Poniżej wklejam video tutorial, w którym pokazuję jak krok po kroku wykonać manicure z ćwiekami!

 

W powyższym video, które wykonałam jakiś czas temu dla portalu wizaz.pl, opierałam się na okrągłych ćwiekach, wyglądających jak wbite gwoździki, albo szpilki. Połączenie granatu i złota zawsze się sprawdza, bo te kolory ze sobą świetnie współgrają. Oczywiście jest to tylko prosta propozycja, Wy możecie wykonać coś znacznie bardziej skomplikowanego 🙂 Niemniej, poniższy video tutorial jest na pewno dobrym punktem wyjścia do zabawy z ćwiekami 🙂

Dużym plusem tego typu zdobienia jest to, że możecie je wykonać zarówno przy użyciu zwykłego lakieru, jak i hybrydy 🙂 tak naprawdę więc, wszystko zależy od Waszej fantazji… i precyzji!

IMG_8743-as-Smart-Object-1

Wypróbujecie manicure z ćwiekami? 🙂 Dajcie znać!
Przydatny wpis? Niech inni się o nim dowiedzą! :)
Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone

Nagrody za komentarze na Wizaż Online!

co ty o tym myślisz?

Napisz swój komentarz! :)