Granatowe smoky eye – kosmetyki Kent’s

Granatowe smoky eye – kosmetyki Kent's

Niedawno na polski rynek weszła włoska marka kosmetyków profesjonalnych – Kent’s. Jak pewnie część z Was zauważyła, czasami maluję nimi na Snobce.

Pytałyście, gdzie można je kupić. Na razie są one dostępne tylko dla salonów kosmetycznych i osób profesjonalnie zajmujących się wizażem. Można je nabyć poprzez stronę internetową www.kents.pl, albo przez bezpośredni kontakt z dystrybutorem – WKTM Kosmetyki.

Ja tę markę poznałam przez Koleżankę (pozdrawiam Cię Justyś :)). Najbardziej urzekły mnie cienie wypiekane, które występują w 2 wersjach – podwójne, bądź potrójne. Super są też pudry wypiekane – były one moim pierwszym zakupem.

Dostałam propozycję od marki Kent’s, by sfotografować te kosmetyki i wykonać kilka makijaży przy ich użyciu. Wiecie jak uwielbiam fotografię produktową, więc chętnie się tego podjęłam 🙂

Efekty mojej kilkutygodniowej pracy możecie znaleźć właśnie na stronie www.kents.pl

Poniżej prezentuję Wam pierwszy makijaż, który wykonałam kosmetykami tej marki.

Będzie ich przybywać, więc śledźcie mnie na bieżąco! 🙂

Granatowe smoky eye krok po kroku

Wieczorowe makijaże kojarzą się z ciemną kolorystyką, połyskiem i mocnym natężeniem barw. Poniższy instruktaż krok po kroku pokazuje, jak wykonać make-up w takim stylu! Odważny granat na pewno przypadnie do gustu posiadaczkom brązowych oczu, jednak również zielone, szare i niebieskie tęczówki będą w nim atrakcyjnie wyglądać!

 

Makijaż jest gotowy!

Makijaż jest gotowy! 

IMG_0583-as-Smart-Object-1IMG_0552-as-Smart-Object-1

Użyte kosmetyki:

Przydatny wpis? Niech inni się o nim dowiedzą! :)
Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Email this to someone

Nagrody za komentarze na Wizaż Online!

co ty o tym myślisz?

Napisz swój komentarz! :)