Lista wpisów:

Blog

Różności z mojego życia – newsy, DIY, outfity i inne.

Nowy Rok, nowy START!

Nowy Rok, nowy START!

Przyznam Wam się, że tęskniłam za blogowaniem jak diabli! Miałam kilka podejść, by wrócić do pisania, jednak skutecznie zniechęcała mnie do tego mało intuicyjna strona, a właściwie jej layout. Miał być modyfikowany, ale jakoś tak zleciało i nic z tego nie wyszło.

Nowy rozdział – będę wykładać wizaż w FAM!

Nowy rozdział - będę wykładać wizaż w FAM!

Kochani, z wielką radością piszę tego posta, bo to, co się teraz wydarzyło jest nagrodą za moje dotychczasowe starania na płaszczyźnie wizażu. Otóż… będę wykładać wizaż! Dostałam tę propozycję od Pani Dyrektor FAM już wcześniej, jednak nie znałam szczegółów i nie chciałam nic zapeszać. Dlatego milczałam, choć serce i ręce rwały się, żeby tą radosną nowiną podzielić się z Wami!

Dlaczego ostatnio mnie nie było?

Dlaczego ostatnio mnie nie było?

Ostatnio moja strona i FB troszkę zamarły i przypuszczam, że nie wszyscy z Was wiedzieli dlaczego. Kilka razy wspominałam, że jestem na ukończeniu szkoły wizażu, jednak wciąż dostawałam sygnały, że jednak nie każdy z Czytelników o tym wie i ciszę z mojej strony interpretowano jako porzucenie Was.

Nic z tych rzeczy!!!

Super doświadczenie w roli szkoleniowca-wizażysty! :)

Super doświadczenie w roli szkoleniowca-wizażysty! :)

Witajcie!

Dzisiaj będzie króciutko, bo już późno, a ja jestem trochę zmęczona po całym dniu, ale POZYTYWNIE!

Miałam okazję dzięki szkole makijażu FAM prowadzić z kilkoma innymi Dziewczynami szkolenie z zakresu wizażu dla kilkunastu super-miłych Pań!

To naprawdę super doświadczenie, bo z natury jestem gaduła i uwielbiam gadać o mojej pasji, jaką jest wizaż. A tutaj, nie dość, ze ktoś chciał mnie słuchać, to jeszcze aktywnie korzystał!

Wesołych Świąt Kochani!

Wesołych Świąt Kochani!

Już jutro Święta, więc chciałabym życzyć Wam z tej okazji wszelkiej pomyślności, dobra, miłości i zdrowia! Spędźcie ten czas z Ludźmi, których kochacie, odpocznijcie i zregenerujcie siły! Wiosna już nieśmiało wkracza „na salony”, więc zachęćmy ją do tego naszym optymistycznym nastawieniem do świata!

Niech każdy problem, który Was w tym momencie dręczy, wyjedzie na bezterminowe wakacje, a w Waszych sercach niech pozostanie nadzieja, energia i radość.

Bądźcie zdrowi, kochajcie Bliskich i odwiedzajcie mnie czasami na mojej stronie www.wizazonline.pl

Będzie mi bardzo miło Was gościć! :*

Zapowiedzi, czyli co dobrego dla Was przygotowuję! :)

Zapowiedzi, czyli co dobrego dla Was przygotowuję! :)

Jak zapewne niektórzy z Was (którzy śledzą mój Facebook) wiedzą, na chwilkę odetchnęłam z ulgą po drastycznym remoncie w mieszkaniu nad nami. Tymczasowo nie budzą mnie dźwięki młotów pneumatycznych i mogę pospać troszkę dłużej bez obawy, że nagły odwiert przyprawi mnie o zawał serca. Od razu postanowiłam wziąć się do roboty jeśli chodzi o publikacje, bo nazbierało mi się troszkę tematów!

Co więc czeka na Was w najbliższym czasie? 🙂